5 Minute Crafts

Ekleyen 103 İndirme

5 Minute Crafts

5 Minute Crafts, DIY (kendin yap) uygulamaları içinde en kapsamlı programlardan biridir. İçerisinde barındırdığı yüzlerce koleksiyonla, yemek pişirmeden el işine kadar pek çok konuda öğretici projeler sunuyor. Kendin yap dünyasının içinde, yeteneğiniz ne olursa olsun yapabileceğiniz pek çok şey var. Kendi fikirlerinizi oluşturup yaratıcılığınızı konuşturabileceğiniz gibi, uygulamadaki projeleri yaparak da harika şeyler ortaya çıkarabilirsiniz.

5 Minute Crafts Apk ile yaptığınız projeleri sosyal ağlarda paylaşabilir, videoya alıp youtube kanalınıza koyabilir ve yapmayı istediğiniz projeleri sık kullanılanlar klasörüne ekleyip kaydedebilirsiniz. Ayrıca uygulamada, şimdiye dek yapılan en iyi DIV videolarını izleyebilir, sosyal ağlardaki en popüler DIV fenomenlerini takip edebilir, hem kendi projelerinize hem de takipçisi olduğunuz kişilerin projelerine yapılan ilham dolu yorumları okuyabilirsiniz.

5 Minutes Crafts kategorileri içinde el sanatları, yemek pişirme, ev dekorasyonu, organizasyon, ağaç işleri, sağlık, güzellik, fotoğrafçılık ve daha farklı pek çok konuda projeler bulunmaktadır. 5 Minute Crafts hair kategorisindeki birbirinden ilginç saç modellerini hem kendinize hem de sevdiklerinize uygulayabilir, kendi modelinizi kendiniz tasarlayabilirsiniz. 5 Minute Crafts food kategorisinde kendin yap videoları izleyebilir, mutfakta aynı malzemelerle farklı yemekler hazırlayabilirsiniz.

Son güncellemesi 16 Aralık 2018’de yapılan uygulamayı şimdiye dek 100 binden fazla kişi indirdi ve kullanmaya başladı. Gerek sosyal medyada gerekse uygulamanın kendi içinde binlerce olumlu yorumun yapıldığı uygulamayı indiren kişi sayısı her geçen gün daha da artıyor.

5 Minute Crafts uygulamasının hem Android hem de iOS işletim sistemleri için seçenekleri vardır. iOS 5 Minute Crafts 13,7 megabayt büyüklüğünde olup 8,1 ve üstü sürümü olan tüm iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarda çalışmaktadır. Android 5 Minute Crafts ise 6,37 megabayt büyüklüğünde olup 4,0,3 ve üstü sürümlü tüm Android telefon ve tabletlerde kullanılabilir.

Dosya Adı: 5-Minute-Crafts-indir.apk
Versiyon: 1
Dosya Boyutu: 6.37 MB
İndirmeler: 103 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 25-12-2018
Güncelleme Tarihi: 25-12-2018
Belge Geçmişi:

İphone ve İpad kullanıcıları için: App Store ile İndir