AOS TV

Ekleyen 511 İndirme

AOS TV

Harika bir TV uygulaması ile tanışmaya hazır mısınız? AOS TV, tercih edebileceğiniz harika bir TV uygulaması. Bu uygulama sayesinde dilediğiniz ülkenin resmi kanalları ve özel TV kanallarını canlı izleyebilirsiniz. Üstelik HD kalitesindeki yayınları da izleyerek keyifli zaman geçirebilirsiniz. 1000’den fazla kanal ile harika bir TV kütüphanesi sizleri bekliyor. Evet! Yanlış duymadınız. 1000’den fazla yerel ve yabancı kanal sizleri bekliyor. Çin’den Fransa’ya Rusya’da Güney Afrika’ya değin onlarca farklı ülkeden yayın yapan TV kanalları sizleri bekliyor olacak. Üstelik ücretsiz. Haydi, siz de bu mükemmel TV uygulamasını hemen akıllı cihazınıza yükleyin ve keyifli TV izlemenin tadını çıkarın!

AOS TV Nasıl Bir Uygulama?

İlk piyasaya sürüldüğü zaman özellikle Asya ülkeleri olan Çin, Bangladeş, Tayvan, Japonya, Vietnam, Kore gibi ülkelerdeki kanalları listesine alan AOS TV, günümüzde 60’tan fazla ülkede yayın yapan ulusal ve küresel kanalları yayın listesini almış durumda. Hali hazırda 1000’den fazla kanal sizleri bekliyor. Birçok kategoride yayın yapan bu kanalları dilediğiniz yerden ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Uygulamayı Android akıllı cihazlarınızda kullanabilirsiniz. Cep telefonunda, bilgisayardaki Bluestack gibi programlarda, tabletlerde, notepadlerde ve diğer tüm akıllı cihazlarınızda bu uygulamayı Android işletim sisteminde test edebilirsiniz.

Asya’dan Avrupa’ya Geniş TV Yayınları

Asya’dan Avrupa’ya kadar onlarca farklı ülkedeki TV yayınlarını bu uygulamada izleyebilirsiniz. BBC, Russian Today, China Elit, Japan Travel Channel, France Voice ve Spain SPN kanalları gibi farklı ülkelerdeki en çok takip edilen kanalları izleyebilirsiniz. HD kalitesinde izleme keyfi için telefonunuzda 4.5 G hızını kullanabilirsiniz. Arzu ettiğiniz ülkelerdeki kanalları favori listenize alabilir ve sadece o kanalları izleyebilirsiniz.

Belgesel, Tarih, Spor, Haber ve Magazin Kanallarının Hepsi Bu Uygulamada

Bu uygulamada hangi kategorilerin olduğunu merak ediyorsanız; aklınıza gelen tüm kanalları hayal edebilirsiniz. Evet, dilediğiniz tüm kategorilerdeki kanalları buradan takip edebilir ve izleyebilirsiniz. Ücretsiz olarak izleyebileceğiniz bu kanalları, favori listenize de ekleyerek uygulamayı açar açmaz sadece bu kanalları ekranda görebilirsiniz. Dilediğiniz yeni kanallar olduğunda tekrar Ayarlar sekmesinden bunu ekleyebilirsiniz. Belgesel, Tarih, Spor, Haber ve Magazin kanallarından oluşan 1000’lerce kanal ile tanışmaya hazır mısınız? Öyleyse siz de hemen bu uygulamayı cihazınıza yükleyin ve keyifli izlemelere merhaba deyin!

Nasıl Yüklerim?

Uygulama oldukça basit bir şekilde akıllı cihazınıza yüklenecektir. Bunun için aşağıdaki klasörde yer alan dosyayı açın ve yükleme aşamalarının hepsi için İlerle butonuna tıklayın. İstemediğiniz ülkeleri listedeki tiklerden kaldırarak devam edin. Aynı zamanda kanal kategorileri kısmını da atlayarak son yükleme aşamasını da geçerek uygulamanızı başlatın. Artık uygulamayı kullanabilirsiniz. Android işletim sistemine sahip tüm akıllı cihazlarda bu uygulamayı kullanabilirsiniz. Aynı zamanda güncelleme kısmını da açık bırakarak yeni kanalların yüklenmesini aktif hale getirebilirsiniz.

Dosya Adı: aos-tv-v17.0.1.apk
Versiyon: v17.0.1
Dosya Boyutu: 14.32 MB
İndirmeler: 511 kere
Yayınlayan: İndir Uzmanı
Oluşturma Tarihi: 24-09-2019
Güncelleme Tarihi: 24-09-2019
Geliştiren: Team AOS
Fiyat: Ücretsiz
Dil: İngilizce
OS: Android