Back Button (No root) Android

Ekleyen 100 İndirme

Back Button (No root) Android

Ogapps tarafından geliştirilen Back Button, bozuk tuşlu telefonlarda hayat kurtaran bir uygulamadır. Denize düşen, kırılan, hasar gören ve çalışmayan back tuşlarının onarımı, telefondan telefona değişmekle birlikte 250 – 400 TL arası bir fiyata mal olmaktadır. Google Play’den ücretsiz olarak indirebileceğiniz 2019 Back Button ile kısa bir alışma sürecini geçtikten sonra çok kolay bir şekilde back tuşlarınızı kullanabileceksiniz.

Back button uygulamasında, tuşları çalıştırmak için ayrıca komut vermenize gerek yoktur. Back buton’u yükledikten sonra telefonunuzda “Ayarlar – Erişilebilirlik Seçeneği – back button” yolunu izledikten sonra karşınızdaki “Açık – Kapalı” kutucuğunda “Açık” olanı işaretleyin ve kullanmaya başlayın.

Erişilebilirlik seçeneklerine izin vermeniz, telefonunuzun ya da kişisel bilgilerinizin güvenliğini tehlikeye atmaz. Uygulamanın çalışması için ağ iletişim izni gerekir. Erişilebilirlik seçeneği "Geri düğmesi", "Ana sayfa düğmesi", "Tekrarlar düğmesi" ve "Bildirim çubuğu" işlevlerini kullanmak için izin ister ve bu kısımlar dışında başka hiçbir yerde kullanılmaz.

Back Button uygulamasının boyutu 1,5 mb olarak ayarlanmıştır ve telefonlarda hiçbir kasılmaya ya da donmaya sebep olmaz. Şimdiye dek 5 milyondan fazla kişinin indirdiği ve kullanmaya başladığı Back Button için neredeyse hiç olumsuz yorum gelmedi. Kullanıcılar, bozulan tuşları için istenen yüksek miktarlardaki tamir masraflarından kurtuldukları ve hiçbir sorun yaşamadıkları Back Button programı için 10 üzerinden tam puan verdi.

Uygulama Google Play’den Android işletim sistemli tüm tablet ve akıllı telefonlara indirilebilir. Programın kullanılabilmesi için gerekli sürüm 4,1 ve sonrasıdır. Bu sürümlerin altındaki telefonlarda program çalışmamaktadır. Son güncellemesi geçtiğimiz yılın 30 Kasım’ında yapılan program için ilerleyen zamanlarda oyunlarda da back tuşunun kullanabileceği güncellemeler gelecek. Bu güncellemeler sayesinde back tuşu oyunlarda da güvenli bir şekilde çalışacak. Uygulamanın bir diğer avantajı da reklam içermemesidir.

Dosya Adı: Back-Button-No-root-app.apk
Versiyon: 1
Dosya Boyutu: 1.45 MB
İndirmeler: 100 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 15-11-2018
Güncelleme Tarihi: 13-07-2019
Geliştiren: Ogapps
Fiyat: Ücretsiz
Dil: İngilizce
OS: Android 4.1 ve üstü
Belge Geçmişi: