Bebek Flash Kartları - Bimi Boo

Ekleyen 95 İndirme

Bebek Flash Kartları - Bimi Boo

Genel Açıklama

2 – 5 yaş arasındaki kız ve erkek çocukları için tasarlanan Bimi Boo flaş kartları, çocukların nesneleri tanımasına, benzerleri ile ilişki kurmalarına ve farklılıkları anlamalarına yardımcı olur. Çocuklar konuşmayı eğlenerek öğrensinler diye renkli ve basit grafiklerle hazırlanan flaş kartları, yeni yürümeye başlayan çocuklar için oldukça eğlenceli ve eğitici kartlardır.

İçerik

Meyveler, sebzeler, yemek, banyo, ev eşyaları, kıyafetler, yolculuk, vahşi doğa, çiftlikteki hayvanlar, şekiller ve renkler gibi 12 farklı konuda kelimelerin yer aldığı Bimi Boo flaş kartlar tam 17 dili destekliyor. Bimi Boo flaş kartların desteklediği diller şunlardır; Almanca, Çince, Danca, Fince, Flemenkçe, Fransızca, İngilizce, İspanyolca, İsveççe, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe, Portekizce, Rusça, Türkçe ve Yunanca.

Kurulum

Bimi Boo flaş kartları kurulumu oldukça basittir. Uygulamayı yükleyebilmek için bir Google hesabınızın olması gerekir. Adım adım Bimi Boo flaş kartlar nasıl yüklenir anlatacak olursak;

  • Google Play’e girerek “Bimi Boo flaş kart” yazılır ve gelen ekrandan uygulama seçilir.
  • İlgili seçenekler arasından Bimi Boo bulunur ve “yükle” butonuna basılır.
  • Kimlik doğrulaması için Google hesabınızın şifresini girmeniz istenir.
  • Şifreyi girdikten sonra kurulum yapacağınız cihazı seçmeniz gerekir.
  • Ardından gelen ekranda “tamam” butonuna tıklayın.

Uygulama birkaç saniye içinde yüklenecektir. Yükleme tamamlandıktan sonra Bimi Boo flaş kartların ikonu masa üstünde görünecektir. İkona tıklayarak uygulamaya giriş yapabilirsiniz.

Yükleme yaptıktan sonra wi-fi’ye ihtiyaç duyulmadan kullanılabilen flaş kartlar, Android cihazlarla uyumlu olacak şekilde çalışmaktadır. İnternet bağlantısı olmasa bile dilediğiniz yerde uygulamayı açabilir ve çocuğunuza yeni kelimeler öğretebilirsiniz.

Nasıl Silinir?

Bimi Boo flaş kartları telefondan ya da tabletten silmek için öncelikle “ayarlar” kısmına gelinir. Buradan “uygulamalar” açılır ve “uygulama yöneticisi”ne gelinir.  Ardından Bimi Boo seçilir ve “kaldır” butonuna tıklanır. Kaldır yerine “veriyi sil” derseniz uygulamaya ait tüm kayıtlar silinmiş olur. Bu yüzden Bimi Boo’yu cihazınızdan tamamen silmek için “kaldır”ı tıklamanız gerekir.

Diğer detaylar

28 Eylül 2018’de güncellemesi yapılan Bimi Boo flaş kartlarını yüklemek için Google Play’e girilmesi yeterlidir. İlk 3 uygulamanın ücretsiz olarak sunulduğu sistemde Android işletim sistemli akıllı telefonlara ya da tabletlere Bimi Boo flaş kartları indirilebilir. İndirme sırasında bilinmeyen kaynaklardan uygulama yükleme yapılmasına izin verilmesi gerekir.

60 mb boyutundaki uygulama yaklaşık 5 bin kişi tarafından indirildi ve kullanılmaya başlandı. Henüz ilk sürümü yayınlanan Bimi Boo flaş kartları indirmek için Android sürümünün 4.0 ve sonrası olması gerekmektedir.

Tanıtım Videosui

Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: İos

Platform: İphone, telefon, tablet

Geliştirici: Bimi Boo

Yayımcı: App Store

Versiyon: 1
İndirmeler: 95 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 30-10-2018
Güncelleme Tarihi: 13-07-2019
Geliştiren: Bimi Boo
Fiyat: Ücretsiz
Dil: İngilizce
OS: Android 4.2 ve üstü