Canlı Sokak Görünümü GPS - Global Live Earth

Ekleyen 148 İndirme

Canlı Sokak Görünümü GPS - Global Live Earth

Genel açıklama

Canlı sokak görünümü uygulaması, haritada yer alan sokakların her açıdan görünümünü görüntüleyebilmeniz için tasarlanmış bir programdır. 360 derece dönebilen açılarla merak ettiğiniz sokakların anlık görüntülerini izleyebilmenize olanak tanıyan uygulamanın son güncellemesi 20 Ekim’de yapıldı. Güncelleme ile birlikte uygulamadaki küçük hatalar giderildi, konumlar daha isabetli hale getirildi ve arayüz sadeleştirilerek daha kullanışlı oldu.

Ne İşe Yarıyor?

Dünya haritasında bulunan pek çok yeri, navigasyon özelliği ile keşfedebilir, 3D olarak izleyebilirsiniz. Android cihazlara yüklenebilen uygulamanın benzerlerinden en önemli farkı dünyadaki herhangi bir yeri 3D haritadan bulmanıza olanak sağlamasıdır. Oluşturabileceğiniz haritalarla ve canlı harita seçenekleriyle konumunuzu görüntüleyebilir, ücretsiz olarak dünyanın herhangi bir yerindeki konumları bulabilirsiniz.

Uydu görüntülerini canlı izlemek için çeşitli seçenekler sunan uygulamayı şimdiye kadar 10 binden fazla kişi indirdi ve kullanmaya başladı. GPS canlı sokak görünümü ile ünlü yerlerin ya da hiç keşfedilmemiş yerlerin anlık görüntüleri ekranınıza saniyeler içinde gelir. Basit arayüzü ile kullanım kolaylığı sağlayan uygulamada yakınlaştırma özellikleri ile daha net görüntüler alabilirsiniz.

Nasıl Yapıyor?

Uygulama, ilk konumunuzu takip ederek aradığınız yere nasıl gideceğinizi ve farklı rota kombinasyonlarını gösterir. Rota üzerindeki otobüs durakları, sağlık birimleri, banka ya da resmi kurumlar gibi yerler de harita üzerinde gösterilir. Gidilecek yere en hızlı bir şekilde ulaşmak için yapılması gereken tek şey mevcut konumun işaretlenmesidir.

Teknik Bilgiler

Live Data Navigators and Campaigners tarafından piyasaya sunulan canlı sokak görünümü GPS uygulamasını indirmek isteyenler telefonlarında ya da tabletlerinde çok fazla alan harcamadan uygulamayı kullanabilecekler. Uygulamanın boyutu 7,1 mb olup, uygulamayı kullanabilmek için android işletim sistemleri cihazların 4.1 ve sonrası sürüme sahip olmaları gerekiyor. Yüklemesi ücretsiz olan uygulamada indirilen ögelerin çeşidine göre 9,99 TL ile 85,99 TL arasında bir ödeme yapmaları gerekiyor.

Uygulamayı Google Play üzerinden yada Apk olarak direk indirebilirsiniz.

Dosya Adı: Live Street View GPS Global Live Earth Map.apk
Versiyon: v2.0
Dosya Boyutu: 7.13 MB
İndirmeler: 148 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 30-10-2018
Güncelleme Tarihi: 13-07-2019
Geliştiren: appsclub
Fiyat: Ücretsiz
Dil: İngilizce, Türkçe
OS: Android 4.2 ve sonrası
Belge Geçmişi:

Google play ile indir