Canlı TV Mobil Radyo ve Burçlar İndir - Android Uygulama

Canlı TV mobil radyo ve burçlar, canlı TV uygulamaları içindeki en hızlı ve pratik programlardan biridir. Türkçe tüm kanalların ve radyoların yayın akışlarını kolayca görüntüleyebileceğiniz uygulamada haftalık program listeleri, tv kanal listeleri ve radyo kanal listeleri bulunmaktadır. Kullanışlı bir ara yüzü olan uygulamada istenilen kategoriye göre ve illere göre seçim yapılabiliyor. Ulusal kanalların yanı sıra yerel radyolar ve yerel televizyon kanalları da kesintisiz olarak izlenebilir.

Uygulama boyutu indirilen cihaza göre farklılık gösterebilir. Son güncellemesi 29 Ekim’de yapılan Canlı TV mobil radyo ve burçlar Android 8’lerde de çalışabiliyor. Şimdiye kadar 10 binden fazla kişinin indirdiği uygulamayı yüklemek için Google Play’e girmek yeterlidir. Canlı TV uygulamasını kullanmak için android cihazların en az 4.1 sürümünde olması gerekiyor.

Uygulamanın arka planda ve ekran kapalı iken çalışma özelliği önceki sürümlerde yoktu, fakat yapılan güncellemelerle birlikte program açıldıktan sonra telefonunuzda başka bir şeyle ilgilenseniz bile uygulama çalışmaya devam ediyor. Bu özelliği ile kullanıcıların büyük beğenisini toplayan Canlı TV uygulamasında, maçlar da kesintisiz bir şekilde izlenebilir. Avrupa maçlarının ne zaman yayınlanacağı, hangi kanalda ya da hangi saatte olacağı gibi bildirimler, siz izin verdiğiniz takdirde telefonunuza gelir.

Yayınlarda donma olmaması ve ekran kalitesinin yüksek olması uygulamayı benzerlerinden üstün kılan özelliklerin başında geliyor. Pek çok canlı yayın uygulamasında dakika başı reklamlar görünürken Ahmet Türkü tarafından sunulan Canlı TV uygulamasında böyle bir sorun yok. Yayını izlemeyi imkansız hale getiren reklamların oldukça az oluşu, kanallar arasında gezintinin kolay yapılışı ve tüm kanalların eksiksiz gösteriliyor oluşu gibi özellikler uygulamanın kullanışlılığını artıran temel özelliklerdir.

Uygulama indirme linki : indir