Crazy Wheels: Stickman Wheels Master 2020

Ekleyen 102 İndirme

Crazy Wheels: Stickman Wheels Master 2020

Crazy Wheels, çeşitli araçlarla zorlu parkurları geçmeye dayalı bir macera oyunudur. Oyunda bisikletler, motosikletler, arabalar, traktörler, uzay gemileri ya da çeşitli araçlarla farklı yerlerde yarışılır. Bazı bölümler süreli bazı bölümlerse engellidir ve zorludur. Amaç, araç devrilmeden ya da düşmeden bitiş çizgisine ulaşabilmek ve altınları toplayabilmektir.

NASIL OYNANIR?

Verdiğimiz bağlantı adresine tıklayarak oyunu indirin ve açın. Çılgın sürücünüzün karakterini seçin. Saçı, kıyafeti ve ten rengi gibi özelliklerini belirleyin. Sürücünüzün kullanacağı aracı belirleyin. İlk seviyelerde yalnızca belli araçların kilidi açıktır ve bu araçların sayısı oldukça azdır. Ancak level atladıkça farklı araçların kilidi açılır ve onlarla oynamaya başlayabilirsiniz.

Araç ve sürücü tercihinizi yaptıktan sonra harita seçiminizi yapın. Birbirinden zorlu parkurlar içinde başlangıçta oynayacağınız alanlar diğer seviyelere göre oldukça kolaydır. Seviyelerde ilerledikçe ve oyunda ustalaşmaya başladıkça dik yokuşlar, engebeli dağlar, açılır kapanan kapılar ve hareket etmeyi zorlaştıran sayısız macera var. Burada yapmanız gereken tek şey tüm engelleri aşarak bitiş çizgisine varabilmektir. Aracınız devrilirse, uçurumdan düşerseniz ya da dönen kapılardan geçemezsiniz oyunu bitiremezsiniz.

Her seviye bittiğinde bir ya da iki aracın kilidi açılır. Farklı karakterleri sürücünüz olarak yapabilirsiniz. Yükseğe atlama, hızlanma, farklı hareketler yapabilme gibi özellikler için yarışları tamamlamanız gerekir.

Oyunda tek oyuncu modu vardır. Birden çok oyuncu ile yarışamazsınız. Grafik kalitesi, basit menüler ve uygun düğme kontrolleri ile oldukça eğlenceli bir oyun olan Crazy Wheels, kazandığınız bonuslarla çok daha eğlenceli hale gelebilir. Zorlu parkurları bitirdikçe ekstra puan kazanabilir, karakterinizi güçlendirebilir ve bitiş çizgisine daha kolay varabilirsiniz.

Stickman Legends firmasının geliştirdiği ve piyasaya sürdüğü Crazy Wheels oyununu şimdiye kadar 10 binden fazla kişi indirdi ve oynamaya başladı. 35 megabayt boyutundaki uygulamanın son güncellemesi 29 Mayıs’ta yapıldı. Reklam içeren uygulama hafif şiddet içermektedir. Daha çok ilköğretim seviyesindeki çocukların oynadığı oyun benzer uygulamalar arasında en çok tercih edilenlerden biridir. Her bölüm açılışında çıkan ya da fazladan altın kazanmak için çıkan video reklamlar olmasa daha da popüler olabilir.

Versiyon: v1.1.15
İndirmeler: 102 kere
Yayınlayan: İndir Uzmanı
Oluşturma Tarihi: 28-10-2019
Güncelleme Tarihi: 28-10-2019
Geliştiren: Stickman Legends
Fiyat: Ücretsiz
Dil: Türkçe
OS: Android
Belge Geçmişi:

Google play ile indir