Cute & Tiny House Fix - Mini Home Repair & Cleanup

Ekleyen 9 İndirme

Cute & Tiny House Fix - Mini Home Repair & Cleanup

Okul öncesi çocuklar için geliştirilmiş ev düzenleme, temizleme ve hayvanlar ile ilgilenme oyunu olarak tasarlanmış bir mobil oyundur. Hem eğlence hemde çocukların gelişimi için tasarlanmış oyun ile ufaklıklar eğlenirken aynı zamanda evcil kopekler ile ilgileniyor, hayvanlarına bakıyor, evi temizliyor, bahçe ve peyzaj düzenlemesi yapabiliyorlar.

Oyun içinde bir de domuzcuk var, bu sevimli domuzcuğun adı Lulu ve sizin onun bakımıyla da ilgilenmeniz gerekmekte. Başka bir arkadaşınız ise Blu olacak, Blu ile de elektrik işlerini yapabileceksiniz. Sevimli pisi Sue ile su borularındaki sorunları giderin ve daha fazlası. Çocuk dostu sevimli ve basit ara yüzü ile oyun çocuklar için güvenli bir ortam vaat ediyor. 

1-3 yaş arasındaki çocuklar için özel tasarlanmış bir oyundur. Minnakların oyunu diyebiliriz.))

Uygulamayı indirmek ve kullanmak ücretsizdir. Fakat uygulama içi satın almalar mevcut olduğundan dikkatli olunmalıdır. 2019 çıkış tarihi olmasına rağmen oyun şimdiden binlerce kişi tarafından indirilmiş. Google playden indirebileceğiniz gibi sitemiz üzerinden direkt apk dosyasını indirebilirsiniz. Dosya boyutu 33 MB'dır. 

Dosya Adı: Cute Tiny House Fix Mini Home Repair Cleanup.apk
Dosya Boyutu: 32.67 MB
İndir: 9 kere
Yayınlayan: İndir Uzmanı
Oluşturma Tarihi: 19-02-2019
Güncelleme Tarihi: 19-02-2019

Benzer İçerikler

Highway Car Driving Simulator
Highway Car Driving Simulator

Highway Car Driving Simulator, Google Play

9PM Football Managers Apk İNDİR
9PM Football Managers Apk İNDİR

9PM Football Managers, Ücretsiz mobil uygulama

0.0/5 0 Kullanıcı.
  • Genel
  • Ücret