Derbi TV HD POPULER!

Ekleyen 98556 İndirme

Derbi TV HD

Derbi TV, diğer taraftar uygulamaları gibi spor ağırlıklı olmak üzere, haber, çocuk, belgesel, sinema ve müzik gibi çeşitli kanalları içinde barındıran ve bu kanalların ücretsiz olarak indirilebilmesini sağlayan oldukça kullanışlı bir uygulamadır. Kısaca Ücretsiz spor (maç) izleme programı diyebiliriz.

Derbi tv 2020 hd ile farklı kategorilerde çok sayıda kanalı canlı olarak izleyebilirsiniz. Sadece yerli değil pek çok yabancı kanalın canlı yayınlarına bu program ile ulaşabilirsiniz. Uygulamanın arayüzü oldukça sade olup, her yaştan insanın kolayca kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Kanal menüsüne gelerek izlemek istediğiniz kanalı seçmeniz ve kanal içinden program seçimi yapmanız yeterlidir.

2020 güncellemeleri yakın bir zamanda gerçekleştirildi. Tüm hatalar giderilerek yayın kalitesi artırıldı. Uygulamayı indirenlerin yaptığı yorumlar neticesinde daha iyi yayınlar yapan Derbi tv hd, her kesimden kullanıcı tarafından olumlu yorumlar almaya devam ediyor. Pc kurulumu yapanlar masaüstü bilgisayarlarında telefonlara göre daha büyük ekranlarda maç izleme keyfini yaşayabilirler. HD kalitesinde yayınları ile her cihazda çalışmaktadır. İster evde, ister iş yerinde isterseniz de sokakta canlı maç yayınlarına ulaşabilirsiniz.

Az yer kaplayan uygulama ne bilgisayarlarda ne de telefon gibi cihazlarda yayın kesintileri gibi sorunların yaşanmasına neden olmaz. Kesintisiz canlı yayın keyfi için İOS sürümünün 6.0 ve üstü olması, Android sürümünün ise 5.0 ve üstü olması gerekmektedir. Ios sürümünü App store üzerinden aşağıdaki link ile indirebilirsiniz. Android için APK son sürümünü sitemiz üzerinden direkt indir butonu ile telefonunuza yükleyebilirsiniz. Pc de çalıştırmak için apk sürümü indirilir ve pc de android uygulama çalıştırmak için program yüklenmelidir. Sadece Pc de çalışan derbi tv sürümü bulunmamaktadır. Sitemizden derbi tv indirdikten sonra emulatör programları ile PC'de uygulamayı çalıştırabilirsiniz. Uygulama tamamen ücretsiz olup çalışan 2020 son sürümü yüklenmiştir.

Derbi Tv Benzeri Uygulamalar

Taraftar Tv

Sensi TV

Dosya Adı: derbi-tv-hd-2019-indir.apk
Versiyon: 2.5
Dosya Boyutu: 9.26 MB
İndirmeler: 98556 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 29-12-2018
Güncelleme Tarihi: 12-06-2020
Geliştiren: Derbi TV
Fiyat: Ücretsiz
Dil: Türkçe
OS: Android 4.2 ve üstü
Belge Geçmişi:

Derbi TV