Enter The Ball - Golf Uygulaması

Ekleyen 112 İndirme

Enter The Ball - Golf Uygulaması

Genel Açıklama

Enter The Ball Android platformlar için tasarlanmış çok şık ve kaliteli bir profesyonel mobil golf oyunu uygulamasıdır. Çok şık diye özellikle belirtmek istedim çünkü golf oynayanlar bilecektir telefonlarda golf kalitesiz programlarda golf oynamak oyundan çok çin işkencesi olabilmekte. Çok titiz atışlar gerektiren bu oyunu kaliteli bir programda her ince dokunuşu profesyonelce yapabilen uygulamalarda yapmak oynamak açıkçası oldukça zevkli olmakta.

Bu kadar kaliteli bir oyunun şuan sadece geliştirme aşamasında olduğunu söylesek ne düşünürdünüz! Evet gerçektende oyunun yapımcılar bu güzel oyunun henüz geliştirme aşamasında olduklarını ve sizlerin önerilerine göre geliştirmeye devam edeceklerini google playde yayıncı sayfasında özellikle belirmişler.

Oyun nasıl Oynanır?

Oyun ilk bakışta oldukça basit görünüyor, ilk level de sadece elmasları toplayıp topu deliğe sokmak yeterli. Fakat hemen rahatlamayın çünkü her levelde oyun daha da zorlaşmakta basit gibi görünün oyun sizi bağımlısı yapmakta;)

Oyundaki elmasları toplayıp level atladıkça altın kazanıyorsunuz ve oyunun mağazasından alışveriş yapabiliyorsunuz. Şimdili 130 kadar seviye var. Fakat her güncelleme ile seviyeler artırılıyor. İsrailde yaşayan Udar isimli yayıncısı oyunu ortalama bir boyutta 23 Mb olarak tasarlamış.

Uyarımız: Dikkat edin oyun içi satın almalar vardır.

Teknik Bilgiler

İşletim sistemi: Android

Platform: Android ile çalışan tüm telefonlar

Sürüm: 4,1 ve üstü

Geliştirici: Udar

Yayımcı: Google Play

Dosya Adı: Enter-The-Ball-Golf-app.apk
Versiyon: v1.5
Dosya Boyutu: 23.4 MB
İndirmeler: 112 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 01-11-2018
Güncelleme Tarihi: 13-07-2019
Geliştiren: Enter The Ball
Fiyat: Ücretsiz
Dil: İngilizce
OS: Android 5.0 ve üstü
Belge Geçmişi:

Google Play ile indir