Evcil Köpek Yavrusu Patlama

Ekleyen 91 İndirme

Evcil Köpek Yavrusu Patlama

Evcil Köpek Yavrusu Patlama klasik şeker oyunlarından bir tanesidir. Oyunun benzer uygulamalardan farkı, patlatılacak küplerin şekillerinin köpek patisi, köpek kemiği ya da köpek maması gibi şekillerden oluşmasıdır.

Son güncellemesi 16 Ekim’de yapılan uygulamada, 2 ya da daha çok aynı renge sahip küpler eşleştirilerek patlatılabiliyor. Ne kadar çok küp patlatılırsa o kadar çok puan kazanılıyor ve seviye geçiliyor.

21 mega baytlık boyutu olan Evcil Köpek Yavrusu Patlama oyununu şimdiye dek 5 binden fazla kişi telefonuna ya da tabletine indirdi ve oynamaya başladı. Küp patlatma oyunlarının bu kadar popüler olması ve sevilmesi, bu alanda her gün yeni uygulamaların çıkmasını sağlıyor. Bu uygulamalardan biri olan Evcil Köpek Yavrusu Patlama oyunu Google Play’den akıllı telefonlara ve tabletlere indirilebilir. Oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabilmek için kullanıcıların Android 4.0.3 ve sonrası sürümü olan akıllı telefonlara ya da tabletlere sahip olması gerekiyor.

Ücretsiz bir şekilde indirilebilen Evcil Köpek Yavrusu Patlama oyunu Wonder Mobi Game tarafından piyasaya sunuldu. Oyunda amaç aynı renkli küpleri patlatmak ve yüksek puanlar alarak seviyeleri geçmek. Patiler, kemikler, mamalar ve kalpler gibi pek çok şeklin yer aldığı oyunda sürpriz hediyeler de var. Her seviye geçişte daha da zorlaşan oyunları geçmek için ustalaşmak ve hızlanmak gerekiyor.

Wonder Mobi Game’in sunduğu Evcil Köpek Yavrusu Patlama oyununda, kaliteli grafikler ve donmayan seviyeler ile küp patlatmaca oyunlarında eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Her seviyede çıkan sevimli hayvanlar ile yalnızca çocuklar ve gençler değil aynı zamanda yetişkinler de harika vakit geçirecek.

Versiyon: 1
İndirmeler: 91 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 05-11-2018
Güncelleme Tarihi: 13-07-2019
Geliştiren: Wonder Mobi Game,
Fiyat: Ücretsiz
Dil: İngilizce
OS: Android 4.3 ve üstü