GPS Hız Kamera - Radar Detektörü

Ekleyen 127 İndirme

GPS Hız Kamera - Radar Detektörü

Genel Açıklama

GPS hız kamerası dedektörü, Google Play uygulamalarından ücretsiz olarak indirilebilen bir programdır. Kullanıcılara hızlı kamera uyarısı ve rota rehberi sunan uygulamada, hız limiti aşıldığında uyarı sistemi devreye girmektedir. Şimdiye kadar 10000’den fazla kişinin indirdiği uygulamada radar dedektörü olarak GPS kullanılır.

Kırmızı ışık kameraları ya da hız ölçerler gibi tehlikeleri tespit eden radar sistemi, sürücüyü uyararak dikkatli olmasını sağlar. Ayrıca radar sistemi sayesinde trafiğin yoğun olduğu bölgeleri işaretleyerek alternatif yol seçeneklerini belirler. Sadece Türkiye yada bulunulan bölgedeki değil dünyanın pek çok yerindeki trafik bilgisi de görüntülenebilir.

Nasıl Çalışır?

Aracınızın hızını otomatik olarak algılayan GPS hız kamerası dedektörü, hızınız arttığında ve olması gereken sınırı aştığında sizi ortalama hız sınırına çekmek için uyarır. Hız limiti uyarıları ile olası kazalardan ve trafik cezalarından da kurtulmuş olursunuz.

Hız belirleme, trafik yoğunluğunu kontrol etme ve rota rehberi dışında canlı navigasyon özelliği de olan uygulamada, varmak istediğiniz noktaya en kısa yoldan ulaşmanız için gidebileceğiniz güzergahları görebilirsiniz. Uygulamanın kullanımı son derece kolay olup, karmaşık grafikler ya da kafa karıştırıcı menüler yer almamaktadır. Mevcut konumunuzu girerek en kısa sürüş rotanızı GPS hız kamerası dedektörü ile bulabilirsiniz.

GPS hız kamerası dedektörünün benzer uygulamalara en büyük üstünlüğü anlık olarak hız bilgilerini alması ve hız limiti aşıldığında anında uyarı vermesidir. Radar sistemi sayesinde yoldaki kameralar, kazalar, trafik yoğunluğu ya da çevirme gibi durumlar önceden sürücüye bildirilir. Böylece daha güvenli bir sürüş sağlanır.

Diğer Özellikleri

Uygulamanın bir diğer özelliği de sesli navigasyon özelliğinin olmasıdır. Konuşarak konumunuzu girdiğinizde size en yakın rotalar belirlenir, kırmızı ışıklar işaretlenir ve rotanız bulunur. Araç kilometre sayacı, hız göstergeleri ve farklı yönleri bulmak için GPS pusulası uygulamanın diğer özellikleridir.

Teknik Bilgiler ve Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Android

Platform: Android ile çalışan tüm telefonlar

Geliştirici: Live Data Navigators And Campaigners

Yayımcı: Google Play

Dosya Adı: Enter The Ball Golf_v1.0_indirmeuzmani.com.apk
Versiyon: 1
İndirmeler: 127 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 01-11-2018
Güncelleme Tarihi: 13-07-2019
Geliştiren: Live Data Navigators And Campaigners
Fiyat: Ücretsiz
Dil: İngilizce
OS: Android 4.1 ve üstü