Lineup11 - futbol line-up

Ekleyen 187 İndirme

Lineup11 - futbol line-up

Tuttuğunuz takımın ya da sevdiğiniz bir oyuncunun sahip olduğu tüm her şeyi kökten değiştirerek keyifli zaman geçirebileceğiniz Lineup11 ile harikalar yaratacaksınız. Geliştirilmiş ara yüzü ve mükemmel grafikleri ile bu oyunu oynamak sizin için mükemmel bir deneyim olacaktır. Değişiklikleri yapacak ve bu değişikliklerden gurur duyacak sonuçlar almaya hazır mısınız? Öyleyse siz de hemen Lineup 11 yükleyebilir ve her şeyi ile yeni bir takım ve yeni oyuncular yaratabileceksiniz.

Lineup-11 Nasıl Bir Uygulama?

Bu uygulama, takımların forma renklerini, oyuncu kadrosu derinliklerini ve hatta yeni stadyumları dahi yaratmanızı sağlayacak harika bir uygulama. Kimi zaman Beşiktaş’a yeni oyuncular alabilecek, siyah beyaz rengini sarı laciverte çevirebilecek ya da Galatasaray’ın sahasını Camp Nou’ya dönüştürebileceksiniz. Fenerbahçe’ye sadece birkaç milyon TL ile Mourinho’yu getirebileceksiniz. Heyecan verici öyle değil mi? Peki ya oyunculara yapacağınız dokunuşlar? Ronaldo’nun artık 7 numarayı giymesinden sıkıldığını mı düşünüyorsunuz? Ya da Messi’nin artık Barcelona için ter dökmesini sonlandırmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu uygulama tam size göre.

Bu uygulama sayesinde, stadyumların taraftar kapasitesini değiştirebilecek, yeni sponsorlar alarak daha fazla paraya sahip olabileceksiniz. Aynı zamanda, oyuncular ve menajerleri ile takımınız için pazarlık masasına oturacaksınız. Kısacası, yeni bir futbol anlayışı ve otoritesini getireceksiniz.

Bu Uygulama İle İçinizde Kalan Herşeyi Yapabileceksiniz

Bu uygulama sayesinde, küçüklükten beri hayalini kurduğunuz oyun sistemini, sponsorluk gelirlerini, forma dizaynını, oyuncu numarasını ve daha birçok değişikliği yapabileceksiniz. Ronaldo’yu solak yapmak ya da Messi’yi defans oyuncusu yapmak, kısacası her şeye artık siz hükmedeceksiniz ve oyuncular sahada oyunlarını oynayacak.

Oluşturduğun her takım için yeni transferler yapabilir ve 11’ini oluşturmak için kıta kıta, ülke ülke ve şehir şehir dolaşmak zorunda kalacaksınız. Her takımın patronları ile sponsorluk anlaşması yapacak ve oyuncu menajerleri ile oyuncu transferi için sıkı pazarlığa girişeceksiniz. Sonuçta mı? Hayallerinizi gerçekleştirmek ve ya öyle değil de böyle olsaydı sorusunun cevabının peşinde koşmak… Çılgınca bir şey olacağına inanabilirsiniz.

Nasıl Kurulur?

Aşağıda yer alan .apk dosyası ile oyun linkine tıklayın ve indirin. İndirdikten sonra yükle kısmına geliniz. Yükleme bittikten sonra “Aç” butonu ile oyuna giriş yapınız. Burada sizden önce takım ismini oluşturmanız istenecek. “Team Name” kısmından takım ismini girin. Sonra hangi oyun stilini kurgulayacağınız sorulacak. Burada 4-1-4-1 ve 4-3-2-1 gibi birçok dizilişten hangisini isteyeceğiniz sorulacak. Kaç oyuncu yaratmak isteyeceğiniz sorulacak: 11, 12, 13…. Tercih sizin. Hayallerinizin sınırlarını zorlayacaksınız! Artık tüm herşey sizin elinizde olacak. İstediğiniz oyuncunun sırt numarasını, mevkiini, saç sakal gibi dış görünüşlerini ve hatta yüz şeklini dahi değiştirebilirsiniz. Seçim sizin ve dilediğiniz zaman oyuncuyu eski haline “default” sekmesine tıklayarak getirebilirsiniz. Hayal edin ve hemen uygulayın! Hayallerinizin sınırlarını test ederek çılgınca zaman geçirin!

Dosya Adı: Lineup11-v3.3.1.apk
Versiyon: v3.3.1
Dosya Boyutu: 23.38 MB
İndirmeler: 187 kere
Yayınlayan: İndir Uzmanı
Oluşturma Tarihi: 29-09-2019
Güncelleme Tarihi: 29-09-2019
Geliştiren: footplr
Fiyat: Ücretsiz
Dil: İngilizce
OS: Android