Lise okul kız Simülatörü

Ekleyen 118 İndirme

Lise okul kız Simülatörü

Genel Açıklama

Okul Kız Simülatörü lise ve ortaokul düzeyinde olan sanal bir okul oyunudur. Simülatör oyunları içinde en yenilerden biri olan okul kız simülatöründe gerçek bir okul deneyimi sunulur. Son güncellemesi 9 Ekim’de yapılan oyunun boyutu 68 mb olarak ayarlanmış. 5 binden fazla kişinin yüklediği ve kullanmaya başladığı okul kız simülatörü, Google Play ile kolayca indirilebilmektedir.

Lise ya da ortaokul oyunu sevenlerin yeni gözdesi okul kız simülatörü oyununda çeşitli görevler ile bitmeyen bir eğlence ortamı sunuluyor. Günlük rutin görevler, dersler ve okul yaşamını yönetme okul kız simülatörü ile çok eğlencelidir. Üst seviyelere çıkmak için oyunculara belli bir zaman çizelgesi verilir. Bu zaman çizelgesindeki görevleri yapanlar seviye atlayabilir.

Okul kız simülatöründe yalnızca öğrenci değil, servis otobüsünün şoförü ya da öğretmen de olunabilir. Mod seçenekleri sayesinde zaman zaman karakter değiştirebilir ve farklı deneyimler yaşanabilir. Oyunun benzerlerinden farkı, değişik görevler sunması, diğer öğrencilerle rekabet ortamı oluşturması ve okulun en popüler kızı olmak için imkan yaratmasıdır.

Liseli kızların ihtiyaçlarına ve günlük görevlerine göre tasarlanan oyun vPlay firması tarafından geliştirildi ve piyasaya sunuldu. Özel grafikler ve gelişmiş simülatörler sayesinde gerçekçi bir okul deneyimi sunan oyunu oynamak için android işletim sistemli telefon veya tabletler kullanmak gereklidir. Bu akıllı cihazların sürümlerinin ise en az 4.1 olması gerekiyor.

Kullanıcıların okul kız simülatörü oyunu hakkında yaptıkları yorumların çoğu olumlu yönde. Kullanımı kolay menüler, kaliteli grafikler ve gerçekçi görevler, oyuna bağımlılığı artıran en önemli özelliklerdir.

Artıları Eksileri
+ Hd kalite - Reklam içerir
+ Ücretsiz  
+ Düşük Boyut  
Versiyon: 1
İndirmeler: 118 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 05-11-2018
Güncelleme Tarihi: 13-07-2019
Geliştiren: High School Simulator games
Fiyat: Ücretsiz
Dil: İngilizce
OS: Android 4.1 ve üstü