Magic Pad For Android

Ekleyen 103 İndirme

Magic Pad For Android

Magic Pad, android işletim sistemli tabletlerde ya da telefonlarda ekranda beliren tuşlara dokunmak suretiyle oynanan bir müzik uygulamasıdır. Kullanım şekli piyanoyu andıran oyunda, çalan müzikle birlikte ekrandaki tuşlara doğru bir şekilde basmak gerekir.

Son güncellemesi 19 Kasım’da yapılan oyunun boyutu indirilen cihazlara göre değişiyor. Şimdiye kadar oyunu 200 binden fazla kişi indirdi ve oynamaya başladı. Magic Pad ile kendi müziğinizi ve şarkılarınızı yapabilirsiniz. Aynı zamanda bir Launchpad simülasyon uygulaması olan Magic Pad’de her oyuncu için Remix mod, Collab modu ve uygulama modu olmak üzere 3 farklı oyun modu bulunuyor. Launchpad hakkında hiçbir şey bilmeyen oyuncular bile uygulamayı çok rahat bir şekilde kullanabilirler.

2019 - 1.2.9 sürümündeki uygulamayı indirebilmek için telefon ya da tabletlerin 4.1 sürümü ve daha fazlası olması gerekir. Amanotes firmasının piyasaya sürdüğü Magic Pad uygulamasının benzer uygulamalardan farklı çeşitli ses efektleri ve ışık efektlerinin bulunmasıdır. Oluşturduğunuz müzikleri sosyal medyada paylaşabilir ya da favori şarkılarınızı indirerek özel modda onları remiks yapabilirsiniz.

Rock, pop, country gibi pek çok farklı tarzda müzik türünün yer aldığı Magic Pad uygulamasında müzikler kaydedebilir ve keşfettiğiniz beat maker’lardan haberdar olabilirsiniz. Uygulamadaki müzik oyunlarında seviyeleri geçtikçe parçalar daha hareketli ve daha hızlı olmaya başlar. Bu da müziği takip etmenizi ve tuşlara doğru basmanızı zorlaştırır. Oyunda ustalaştıkça ve müzikleri tanımaya başladıkça şarkıları daha iyi takip edebilir ve daha hızlı ritimli parçaları keşfedebilirsiniz. Uygulamanın en eğlenceli kısımlarından biri de seviye atladıkça notaların zorlaşması ve yeni müziklerin çıkmasıdır.

Versiyon: 1
İndirmeler: 103 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 06-11-2018
Güncelleme Tarihi: 13-07-2019
Geliştiren: AMANOTES
Fiyat: Ücretsiz
Dil: İngilizce
OS: Android 4.1 ve üstü
Belge Geçmişi:

Magic Pad Google Play İndir