Mr Bow - ZPLAY Games

Ekleyen 248 İndirme

Mr Bow - ZPLAY Games

Mr Bow Android ve iOS sistemli cihazlarda oynanabilen mobil bir okçuluk oyunudur. Keyif ve eğlenceli vakit geçirmek için oldukça basit ve güzel efektler ile donatılmış şık bir uygulama olan Mr Bow apk dosyasını direkt indir butonu ile android telefonlarınıza hemen yükleyebilirsiniz. iPhone (iOS) için ise aşağıdaki app store linki ile indirebilirsiniz.

Bu güzel okçuluk uygulaması ile bir ok ile bir kişiyi öldürebilir yada headshot ile 2'li ve 3'lü oklar atabilir birden fazla düşmanı tek atış ile haklaya bilirsiniz. Bildiğiniz gibi ata sporumuz olan okçulukta efsanelerimiz de de geçtiği gibi tek yay ile 3 oy bu oyunda da atılabilmektedir. Normal yada ateşli ok kullanabilirsiniz. Level yükseldikçe oyun zorlaşmakta aynı zamanda düşmanların gücü de artmaktadır. Oyun ücretsizdir fakat uygulama içi satın almalar mevcut.

Oyun içinde çeşitli kahramanlar ve seçebileceğiniz harika silahlar mevcut. Android cihazlar için; boyut 39 MB kadar ve 4.1 ve sonrası sürüm gerekmekte, iOS cihazlar için ise 220 MB boyutunda ve 7.0 veya üstü gerekmektedir.

Dosya Adı: com.zplay.Mrbow.apk
Versiyon: v5.21
Dosya Boyutu: 38.79 MB
İndirmeler: 248 kere
Yayınlayan: İndir Uzmanı
Oluşturma Tarihi: 20-02-2019
Güncelleme Tarihi: 13-07-2019
Geliştiren: ZPLAY Games
Fiyat: Ücretsiz
Dil: İngilizce
OS: Android 4.1 ve üstü
Belge Geçmişi:

iPhone için App Store ile İndir

Google Play ile İndir