Müzikal Macera Mobil Uygulama

Ekleyen 100 İndirme

Müzikal Macera Mobil Uygulama

Genel Açıklama

Müzikal Macera, aşk oyunlarını sevenler için tasarlanmış bir uygulamadır. Özellikle lise çağındaki kızların ve erkeklerin ilgi alanına giren oyunun son güncellemesi çok yakında yapıldı. 

Gençler, uygulamada karakterlere diledikleri isimleri verebiliyor, kıyafetlerini seçebiliyor ve hikayeyi kendileri tasarlayabiliyorlar. Pek çok karakterin bulunduğu uygulamada hem kızlar hem de erkekler için çeşit çeşit kıyafetler, aksesuarlar ve saç modelleri var.

30 mb boyutundaki uygulamayı şimdiye kadar binden fazla kişi indirdi ve oynamaya başladı. İlk sürümdeki hataların pek çoğunun giderildiği uygulamada çökmeler ve kasılmalar artık yaşanmıyor. Etkileyici grafikler ve animasyonların yer aldığı Müzikal Macera oyununda, oyuncular karakterleri diledikleri şekilde oynatabiliyorlar. Kurgu tamamen oyunculara ait, karakterlerin giyimleri, makyajları ve ne konuşacakları tamamen oyuncuların eline bırakılmış. Gerçek bir aşk hikayesi tasarlamayı amaçlayan oyuna gençler şimdiden bağlanmış durumda.

Tokyo Art tarafından sunulan oyun ücretsiz olup Google Play aracılığıyla tüm android telefonlara ve tabletlere yüklenebilmektedir. Oyunun oynanabilmesi için android işletim sistemli akıllı telefonların ya da tabletlerin sürümlerinin 4.1 ve sonrası olması gerekmektedir.

Romantik oyunları ya da aşk oyunlarını seven gençlerin yeni tutkusu Müzikal Macera oyununda gençler hayallerini gerçekleştiriyor. Karakterleri konuşturuyor, hikayeyi kurguluyor ve yeni ilişkiler oluşturuyor. Müzikal Macera oyununun benzer aşk oyunlarından farkı, kurgulanan hikayelerin etkileyici müziklerle birleştirilebilmesi ve arka planda müzik çalarken hikayenin devam etmesidir. İçerisindeki müziklerle hikayeleri zenginleştirebilir, farklı müzikler ekleyerek aşk oyununun romantikliğini artırabilirsiniz.

Android cihazlarda hiçbir takılma yaşanmadan oynanabilen oyunda kullanıcıların şikayetleri doğrultusunda yeni güncellemelerle tüm sorunlar kaldırılmış ve oyun daha zevkli hale getirilmiştir.

Teknik Bilgileri

Sistem: Android

Sürüm: 4,1 ve üstü

Platform: Telefon, Tablet

Boyut: 30 Mb

Üretici: Tokyo Art

Yayıncı: Google Play

Kategori: Simülasyon, Oyun

Versiyon: v1.3
İndirmeler: 100 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 02-11-2018
Güncelleme Tarihi: 13-07-2019
Geliştiren: Tokya Art
Fiyat: Ücretsiz
Dil: İngilizce
OS: Android 4.1 ve üstü