Pubg Mobile İndir

Ekleyen 1930 İndirme

Pubg Mobile İndir

Pubg Bluehole firmasının geliştirdiği, Tencent Games’in piyasaya sunduğu çok oyunculu video oyunlarından biri olan Pubg, Playerunknown’s Battlegrounds isminin kısaltmasıdır. Tüm dünyada hatırı sayılır düzeyde oyuncu kitlesine sahip olan Pubg mobile pc, dizüstü, tablet ve telefonlara yüklenebilen bir savaş oyunudur.

Oyuncuların, paraşütle bırakıldıkları alanda silahlarını, araçlarını ve malzemelerini bulduktan sonra  yavaşça daralan alanda rakiplerini yenmeye çalıştıkları bir oyun olan gerçeğine çok benzeyen silahlar ve patlayıcıları kullanılabilir, ayrıntılı ve yüksek kaliteli grafiklerle gerçekçi bir oyun keyfi yaşanabilir.

Oynayanlar hem grafik hem de ses kalitesi ile sanki gerçek bir savaştaymışçasına oyunun keyfini sürerler. Gerek 3B oyun efektleri gerekse HD ses ile farklı bir oyun deneyiminin sunulduğu uygulamada Battle Royale haritasında Pubg rütbeleri artırılabilir, arkadaşlarla takım kurulabilir, araba, kamyon, motosiklet ya da tekne gibi araçlarla savaş planı hazırlanabilir.

Bilgisayarda ( Pc )oynamak için Mobile Emulator indirilmelidir. Emulator kurulumunu youtube videolarda bulabilirsiniz.

APK son güncellemesi 2 Ocak 2019’de yapıldı. Yapılan güncellemelerle birlikte ana menüde artık kar yağışı gösteriliyor. İngilizce, Çince, Fransızca, Almanca, Portekizce, Rusça, Çince, İspanyolca, Çince ve Türkçe dahil olmak üzere toplamda 13 dilde oynanabilen oyuna, son güncelleme ile birlikte Arapça da eklendi. 39 megabayt boyutundaki uygulamayı şimdiye dek 100 milyonun üstünde kullanıcı indirdi ve kullanmaya başladı.

Telefonlar için hafıza kartının minimum 3 GB olması gerekmektedir. Android platformlar için 4.3 ve üstü cihazlar gereklidir. Sitemiz üzerinden İndir butonuyla APK sürümünü indirebilir yada aşağıdaki bağlantılardan Pc, iPhone veya iPad için Apple App Store ile indirme yapabilirsiniz. iOS sistemler için apk sürümü bulunmamaktadır.

Dosya Adı: pubg-mobile.apk
Versiyon: v3.0
Dosya Boyutu: 33.38 MB
İndirmeler: 1930 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 31-12-2018
Güncelleme Tarihi: 13-07-2019
Geliştiren: Pubg Mobile
Fiyat: Ücretsiz
Dil: İngilizce
OS: Android 4.2 ve üstü
Belge Geçmişi:

Pc için İndir

iPhone için İndir

Android APK için aşağıdaki butonu kullanınız.