Roblox Jailbreak Funny Animation - THE FINAL

Ekleyen 65 İndirme

Roblox Jailbreak Funny Animation - THE FINAL

Çıktığı andan itibaren çok sevilen ve tüm dünyada büyük bir hayran kitlesine sahip olan Roblox oyununun animasyonlarını Roblox Jailbreak Funny Animation isimli uygulamada görebilirsiniz.

Dünyanın en eğlenceli animasyonları olarak lanse edilen uygulamanın “Cute Penguin”, “Top 5”, “Survival Dance” ve “Break Out” versiyonları da vardır.

NASIL ÇALIŞIR?

Verdiğimiz linkten uygulamayı indirin ve yüklenmesini bekleyin. 66 megabayt boyutunda olduğu için tabletinizin ya da telefonunuzun boş alan miktarına göre download süresi biraz zaman alabilir. Uygulama cihazınıza aktarıldıktan sonra açın. Karşınıza Videotales isimli bir ekran gelecektir. Burada hiçbir şey yapmanıza gerek yoktur. Videolar otomatik olarak oynatılacaktır. Her bir video yaklaşık 2 dakika sürmektedir. Uygulamadaki videolar oyunun hayranları ve tutkunları için son derece eğlenceli grafikleri ve sesleri olan animasyonlara sahiptir.

Myball firması tarafından geliştirilen ve piyasaya sunulan Roblox animasyonları için son güncelleme 16 Mayıs 2019 tarihinde yapıldı. Şimdiye kadar uygulamayı 5 binden fazla kişi yükledi ve izlemeye başladı. Youtube gibi platformlarda yer almayan videoları sadece programı indirdiğinde seyredebiliyorsunuz.

Funny Animation The Final’ın en güzel özelliği ne program açılırken ne de izleme sırasında rahatsız eden hiçbir reklamın çıkmamasıdır. 2 dakikalık görüntüler içinde tek bir reklam dahi çıkmamaktadır. Bu nedenle kesintisiz ve sürükleyici animasyonları rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Sonuç olarak birbirinden farklı oyunlarıyla tutkunu olduğunuz Roblox oyunu için hazırlanmış animasyonları ve karakterlerin maceralarını İngilizce olarak önerdiğimiz uygulama sayesinde izleyebilirsiniz. Programda dil seçeneği yoktur, yalnızca videoyu ileri alma ya da geri alma özellikleri vardır. Oyunun kendisi de İngilizce olduğu için Funny Animation için herhangi bir dil değiştirme özelliği eklenmemiş.

Versiyon: v0.1
Dosya Boyutu: 4 KB
İndirmeler: 65 kere
Yayınlayan: İndir Uzmanı
Oluşturma Tarihi: 22-06-2019
Güncelleme Tarihi: 13-07-2019
Geliştiren: myball
Fiyat: Ücretsiz
Dil: İngilizce
OS: Android 4.1 ve sonrası