Sensi Tv Film HD Son Sürüm

Ekleyen 76385 İndirme

Sensi Tv Film HD Son Sürüm

Sensi Tv film ve dizileri mobil telefonlarda ücretsiz ve HD kalite ile izlemenizi sağlayan bir uygulamadır. Geliştiricisi ve dağıtıcısı sensitvfilm club yada sensi tv ulu olan uygulamanın APK son sürüm (2019) dosyasını sitemizden indirip kurabilirsiniz.

Şimdilik android telefonlar için geliştirilmiş bu uygulama yakın zamanda iPhone (ios) ve Pc (windows) içinde geliştirilecektir. Fakat uygulamayı pc ile kullanmak isteyenler için indirmeuzmani.com olarak bir önerimiz var. Sensi tv apk dosyasını sitemizden indirin ve herhangi bir emulatör programını bilgisayarınıza indirin ve bu program ile apk dosyasını çalıştırın. bu şekilde uygulamayı pc ile çalıştırmak mümkün olmaktadır. iOS için ise geliştirici ile yaptığımız görüşme sonrasında henüz iPhone için sensi tv uygulaması geliştirmediklerini bunun için çalışmalarının devam ettiğini ve önümüzdeki günlerde piyasa süreceklerini belirttiler.

Android için 4.1 (Jelly Bean) ve üstü sürüm gerekmektedir. Sensi tv ile Sensi Tv Hd aynı uygulamalardır. Sitemizde latest versiyon yüklüdür.

Güncelleme ile daha basit kullanım ve kullanışlı bir arayüz eklenen uygulama da film ve dizileri HD ve akıcı olarak izlemek mümkün. Uygulama son sürüm yaklaşık 100 MB boyutunda oldukça küçük bu yüzden saniyeler içinde indirme ve kurulum gerçekleştirilmektedir...

Dosya Adı: sensitvnew.apk
Versiyon: v3.0
İndirmeler: 76385 kere
Yayınlayan: İndir Uzmanı
Oluşturma Tarihi: 12-02-2019
Güncelleme Tarihi: 13-07-2019
Geliştiren: Sensi Tv Film
Fiyat: Ücretsiz
Dil: Türkçe
OS: Android 4.1 ve üstü
0.0/5 0 Kullanıcı.
  • Genel
  • Grafikler