Tasty Town

Ekleyen 144 İndirme

Tasty Town

Tasty Town kenti çiftliğiniz de yetiştirdiğiniz taze yiyecekleri ve dünya mutfağından yemek servisleri yapabileceğiniz restorana sahip olmanızı sağlayan harika bir uygulamadır.

Uygulama da harika bir şef olarak kendi restoranınızı yönetebiliyorsunuz. Tamamen size ait restoranda istedğiniz menüyü oluşturabilir ve müşterilerinize servis edebilirsiniz. 

Restoranda kendi çiftliğiniz de yetiştirdiğiniz yiyecekleri kullanabiliyorsunuz. Yiyecekler kendi çiftliğinizden geldiğinden oldukça taze olmakta böylelikle harika yemekler pişirebiliyorsunuz.

Bu uygulamada aslında çiftlik oyunu ile restoran yönetme şeflik birleştirilmiş ve güzelde olmuş. Çiftliğiniz de yetiştirdiğiniz tüm meyve ve sebzeleri kendiniz seçiyor dikiyor büyütüyor ve topluyorsunuz. Aynı şekilde restoranın tüm dekorasyonunu da siz yapıyorsunuz.

Uluslar arası bir uygulama olduğundan Türkçe başta olmak üzere Almanca, İngilizce, Rusça gibi bir çok dil desteği bulunmaktadır. Son güncellemesi 2019 tarihinde yapılan uygulamayı Android ve iOS sistemli cihazlarınızda kullanabilirsiniz.

iOS platformlar için İOS 9.0 veya üstü sürüm gerektirir. İPhone, iPad ve iPod touch ile uyumludur. Android cihazlar için ise; 4.0.3 veya üstü sürüm gerekmektedir. Pc de uygulamayı çalıştırmak için apk sürümünü indirin ve yardımcı programlar ile yükleyiniz.

Tasty Town iOS ve Android cihazlar için ücretsiz indirilip kullanılabilir fakat uygulama içi satın almalar mevcut, bu sebepten gereksiz yere sizden para alınmasını istemiyorsanız uygulama içi satın alımları kapatmayı unutmayınız.

Android Apk son sürümünü direkt indirebilirsiniz. İos için ise aşağıda verdiğimiz resmi indirme linkini kullanmalısınız.

Dosya Adı: Tasty-Town-2019-Son-Surum.apk
Versiyon: v2.3
Dosya Boyutu: 74.86 MB
İndirmeler: 144 kere
Yayınlayan: İndir Uzmanı
Oluşturma Tarihi: 02-02-2019
Güncelleme Tarihi: 13-07-2019
Geliştiren: Tasty Town
Fiyat: Ücretsiz
Dil: İngilizce
OS: Android 4.1 ve üstü
Belge Geçmişi:

iPhone ve iPad için App Store ile indir.