TikTok - Ücretsiz video Uygulaması

Ekleyen 264 İndirme

TikTok - Ücretsiz video Uygulaması

Son dönemlerin en popüler uygulamalarından biri haline gelen TikTok, özellikle gençler arasında bolca kullanılıyor. Uygulama kullanıcıları hem kendi videolarını çekebiliyor hem de yerli ya da yabancı fark etmeksizin başkalarının çektiği videoları izleyebiliyorlar. Videolara özel efektler, filtreler ya da çıkartmalar gibi pek çok özellik eklenebiliyor.

Son güncellemesi 7 Ocak 2019’da yapılan program hem ülkemizde hem de tüm dünyada binlerce kişi tarafından kullanılıyor. İndirmek isteyenler programı ücretsiz olarak telefonlarına yükleyebilirler. En sevilen müzikler ya da ses videoları da yine ücretsiz olarak telefonlara eklenebilir. Pop müzikten rap müziğe, geleneksel müzikten klasik müziğe kadar pek çok türdeki müzik kliplerini ve ses videolarını ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

Tik Tok uygulamasında videolarının bir başka özelliği de emoji etiketleri ve yüz filtreleridir. Video çekerken yüzünüze bu filtrelerden ve emojilerden koyabilir, farklı akımlar oluşturabilirsiniz. Özellikle son dönemlerde popüler hale gelen video akımlarına siz de kendi videonuzu oluşturarak katılabilirsiniz.

İngilizce, Arapça, Bengalce, Fransızca, Almanca, Hintçe, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, Çince, İspanyolca, İsveççe ve Türkçe dahil olmak üzere toplam 34 dilde dil desteği veren uygulama, Mucically firması tarafından satışa sunuldu.

71M boyutundaki uygulamayı şimdiye dek 120 milyondan fazla kişi indirdi ve kullanmaya başladı. Şu anki sürümü 9.8.0 olan uygulama Android ve iOS cihazlarda sorunsuz çalışmaktadır. Android sistemlere indirmek için cihazların sürümü en az 4.1 ve sonrası olmalıdır. iPhone ve iPad cihazlar için iOS sürümü en az 9.3 ve üstü olması gerekiyor. Pc versiyonu da çıkan Tiktok artık bütün platformlarda çalışmaktadır. Cihazınızın durumuna göre uygun sürümü aşağıdan indirebilirsiniz.

Dosya Adı: Tik-Tok-Son-Surum.apk
Versiyon: v8
Dosya Boyutu: 25.8 MB
İndirmeler: 264 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 31-12-2018
Güncelleme Tarihi: 13-07-2019
Geliştiren: TikTok
Fiyat: Ücretsiz
Dil: Türkçe
OS: Android 4.1 ve üstü
Belge Geçmişi:

iOS için App Store ile indiriniz.

Windows Pc için İndir

Android APK için "İndir" butonunu kullanınız.