Trafik Ceza Rehberi 2020 PDF İndir ÖNE ÇIKAN POPULER!

Ekleyen 1438 İndirme

Trafik Ceza Rehberi 2020 PDF İndir

2020 Trafik ceza rehberi Pdf olarak görüntüleyebilir ya indirebilirsiniz. Bununla birlikte android ve iOS sistemli telefonlar için uygulama linkleri aşağıda paylaşılmıştır.

Not: 2020 Trafik ceza rehberi siteye eklenmiştir. PDF olarak indirebilir yada indirmeden görüntüleyebilirsiniz.

Trafik ceza rehberi içeriğinde: Trafik ihlalinin konusu, kimlere uygulanacağı, ceza miktarı ve uygulanacak kuruluş, idari Para Cezası (Trafik zabıtasınca), 5252 sayılı Kanunun 7. maddesine göre belirlenecek idari para cezası (Mülki Amirce), Ceza Puanı (Sürücüler İçin), Belgelerin Geri Alınması (Trafik zabıtasınca), Belgelerin İptali (Mahkemelerce), Trafikten Men, Araç Kullanmaktan Men gibi başlıklar yer almaktadır.

Ceza rehberi özellikle trafik polisleri, amirleri ve zabıtalarınca çok kullanılmaktadır. Resmi belge niteliği taşır. O yılki geçerli trafik cezalarının tümünü barındırır. Para cezaları, hapis cezaları, araca el konma cezaları, trafikten men cezaları gibi.

Trafik ceza rehberi 2020 kısaca adından da anlaşılacağı gibi yaklaşık 36 sayfalık PDF olarak Trafik gov tr üzerinde resmi olarak yayınlanan bir rehberdir. Bu rehberi sadece trafik polisleri değil vatandaşlarda sık sık kullanıyor. Trafik cezaları hakkında haber sitelerinde yalan yanlış anlaşılmaz karmaşık sürekli haberler yapıldığından en güvenilir kaynak olarak bu pdf ye insanlar başvurmaktalar.

Sonuç olarak trafik ceza rehberinde geçen yıla oranla cezalar zamlı olarak yayımlanmaktadır. Tüm cezaları telefonlarına ya da tabletlerine yüklemek isteyenler, Aşağıda paylaştığımız Google Play ya da App Store uygulama linklerinden güvenle indirebilirsiniz.

Dosya Adı: 2020_Trafik_idari_para_ceza_rehberi.pdf
Versiyon: v2020
Dosya Boyutu: 452.39 KB
İndirmeler: 1438 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 07-11-2018
Güncelleme Tarihi: 20-04-2020
Geliştiren: EGM
Fiyat: Ücretsiz
Dil: Türkçe
OS: Android 4.4 ve sonrası