Yome Live - Ücretsiz Sosyal Arkadaşlık Uygulaması

Ekleyen 294 İndirme

Yome Live - Ücretsiz Sosyal Arkadaşlık Uygulaması

Yome Live yüksek çözünürlüklü ve akıcı interaktif canlı HD video akışı sunan bir sosyal iletişim ve arkadaşlık uygulamasıdır. Sosyal kategoride yayınlanan bu uygulama Çinli büyük bir firma olan Huya tarafından piyasaya sürülmüştür. 

Yeni çıkan bu sosyal uygulamamız henüz ilk haftasında Google Play'de 1.530.033 indirmeyi geçerek oldukça fazla sevilmişe benziyor. Kullanıcı oylamaları sayısı 8 bini geçmiş durumda puanı ise 4.8 civarında. iOS sürümü ise iPhone'lar için çok yakında App Store' da yayınlanacak ve sitemize eklenecek bunun için bir kaç gün daha beklemeniz gerekecek. Bu sayfayı favorilerinize ekleyerek ios sürümünü kontrol edebilirsiniz.

  • İndirme: 1.530.033+
  • Oy sayısı: 8.533
  • Puan: 4.8

Uygulamanın Android Apk sürümü 28 MB gibi oldukça küçük boyutlarda ve ilk deneyimlerimize göre hiç kasma yapmayan çok şık ve akıcı bir uygulama. 2019 yılında çıkan uygulamanın Pc (Web) sürümü henüz çıkmamıştır. Çıkınca sitemizde bulabilirsiniz.

Uygulama içinde yayın yapan kızlar ve erkekler ile sohbet edebilmeniz mümkün, zaten uygulamanın amacı Türkiye ve dünyadaki insanları birbiri ile tanıştırıp kaynaştırmayı amaçlayan bir mobil uygulama. Sizde uygulamayı indirerek hızlıca giriş yapıp arkadaş edinmeye başlayabilirsiniz. Uygulama şimdilik ücretsiz dağıtılmaktadır. Tabi ki uygulama içi satın almalar mevcut ama sizinde bildiğiniz gibi siz satın almadıktan sonra sizden her hangi bir ödeme alınmayacaktır.

Uygulama interaktif ve sohbet özelliği var ve Huya firmasının geliştiricileri bu konuda kısıtlayıcı olmamış. Yani kızlarla erkelerle sohbet muhabbet sınırı neredeyse yok ve uygulama içinde gerçek kızlardan telefon numarasını almak mümkün. bildiğiniz gibi bu tip uygulamalarda sahte kızlar yada kız hesapları çok oluyor. Fakat bu uygulama da tüm kızlar ve erkekler gerçek. Sahte hesaplara izin verilmiyor. Gerçek kişiler gerçek görüntüler ve gerçek telefon numaraları ...

Dosya Adı: yome-live-2019-son-surum.apk
Versiyon: v2.2
Dosya Boyutu: 28.94 MB
İndirmeler: 294 kere
Yayınlayan: İndir Uzmanı
Oluşturma Tarihi: 07-02-2019
Güncelleme Tarihi: 13-07-2019
Geliştiren: Yome Live
Fiyat: Ücretsiz
Dil: İngilizce
OS: Android 4.1 ve üstü