Zepeto - 3 Boyutlu Avatar Uygulaması

Ekleyen 193 İndirme

Zepeto - 3 Boyutlu Avatar Uygulaması

Zepeto programı, 3 boyutlu avatar yapma uygulamasıdır. Kullanıcılar kendi fotoğraflarını çekerek fotoğraf üzerinden bir avatar hazırlayabilirler.

Avatar oluşturma uygulamaları içinde son zamanlarda ön plana çıkan zepeto, özellikle sosyal medyada büyük ilgi görüyor. Bitmoji gibi bir uygulama olan Zepeto apk ile oluşturulan karakterlerin saçı, kıyafetleri ve yaşadıkları ev gibi özellikler değiştirilebilir. Zepeto profilini görüntüleyen ziyaretçilere karşılama mesajı gönderilebilir, farklı karşılama ekranı metinleri hazırlanabilir. Ayrıca Zepeto oynarken karakterlere dans seçeneği de eklenebilir.

İnstagram da #zepetoofficial etiketiyle resmi sayfasındaki avatarları görebilirsiniz.

Yüz tanıma özelliğinin oluşu, Zepeto’nun benzer uygulamalardan farklı olmasını sağlayan en önemli özelliğidir. Fotoğrafınızı çekin ve birkaç saniye bekleyin. Uygulama, yüzünüze en yakın karakteri oluşturacaktır. Bu karakteri uygulamanın verdiği 6 haneli kod ile sosyal medyada paylaşabilirsiniz. Zepeto apk download ederek sosyal medyada Zepeto ile karakter oluşturan arkadaşlarınızı takip edebilir, Zepeto Town Street özelliğiyle sokakta bulunan kişilerin avatarlarını görebilirsiniz. PhotoBooth özelliği sayesinde arkadaşlarınızla toplu fotoğraf çekilebilir ve çoklu karakterler oluşturabilirsiniz.

Güney Kore firmalarından biri olan Snow Corporation tarafından geliştirilen Zepeto iOS ve Android telefonlarda sorunsuz çalışmaktadır. Son güncellemesi 21 Aralık 2018’de yapılan programı özellikle gençler kullanıyor. Şu ana kadar Zepeto indirme sayısı 10 milyonun üzerinde oldu. 60 megabayt boyutundaki Zepeto apk Android telefonlara indirmek için, cihazların 5.1 ve üstü sürümde olması gerekir. iOS Zepeto apk indirmek içinse 9.0 ve üstü sürümlerdeki akıllı telefon ya da tabletlere ihtiyaç duyuluyor.

Dosya Adı: Zepeto.apk
Versiyon: v.2.3
Dosya Boyutu: 59.67 MB
İndirmeler: 193 kere
Yayınlayan: Talip
Oluşturma Tarihi: 30-12-2018
Güncelleme Tarihi: 13-07-2019
Geliştiren: Zepeto
Fiyat: Ücretsiz
Dil: Türkçe
OS: Android 4.1 ve üstü
Belge Geçmişi:

İphone için App Store ile İndir